Ubezpieczenia OC i AC – szeroki wybór najlepszych ofert. Ubezpieczenia oc Sopot, Lublin

Niestety jadąc na zakupy spowodowałaś małą kolizję. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Samochód drugiego kierowcy nieznacznie ucierpiał, ale twój pojazd wygląda już gorzej. Mechanik wycenił straty na 2 tysiące złotych.
W takiej sytuacji warto mieć ubezpieczenia AC.

 

Ubezpieczenia OC AC to szeroki wybór najlepszych ofert na rynku. Dostosowane są do potrzeb klientów. Spełnią nawet oczekiwania najbardziej wymagających. Ubezpieczenie OC, jak powszechnie wiadomo jest obowiązkowe, ale również warto wykupić autocasco, które pokryje także twoją naprawę. Nie musisz już bać się o koszty naprawy, także w przypadku zdarzeń losowych. Gdyby twój samochód został skradziony AC, wypłaci ci zadośćuczynienie za poniesione straty.
Ubezpieczenia Lublin to oferta skierowana zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i firm. W razie pytań, czy też wątpliwości do dyspozycji klientów jest doradca, który posiada fachową wiedzę i wybierze najlepszą ofertę dostosowaną do potrzeb. Biuro ma również siedzibę w mieście Sopot. Otwarte jest od poniedziałku do soboty. W ofercie znajduje się również ubezpieczenia assistance, jak i NWW.

Author: notariusz-poznan.com.pl